Kód: 113 | Značka: Masterson's Car Care

Nejčistší karnaubský vosk - LEGEND PASTE WAX

4 485 Kč
Skladem

Pozor! Tento vosk není pro každého. Legend Paste Wax je vosk pouze pro skutečné automobilové gentlemany.

Kategorie: Vosky, glaze, sealanty
Záruka: doživotní

MASTERSON'S LEGEND PASTE WAX - nejčistší karnauba pro ty největší automobilové skvosty

 

 

 

Masterson´s Legend Paste Wax je karnaubský vosk nejvyšší kvality na světě. Exotický pastový vosk je ručně vyráběn v Kalifornii s použitím těch nejlepších ingrediencí a tradičních technik míchání vosků. Vosk Legend Paste Wax je vyroben z čistého brazilského karnaubského vosku kombinovaného se vzácnými oleji a exotickými ovocnými extrakty, čímž se získá skvělý lesk. Dosažená hloubka lesku je opravdu působivá. Naše brazilská karnauba je ultra rafinovaná pomocí našich patentovaných sedmistupňových purifikačních procesů k výrobě nejlepšího vosku na světě. Kombinujeme naši čistou karnaubu s mandlovým výtažkem, broskví, vanilkou a exkluzivním montanovým olejem. Legend Paste Wax je vytvořen pro nadšence, kteří vyžadují dokonalost. Ideální pro supersport, tuning car, show car, veterán. Sběratelé a nadšenci z celého světa si vybírají Masterson´s Legend Paste Wax pro elegantní lesk a jedinečnost. Luxusní tuhý vosk chrání vaše vozidlo před vodními skvrnami, kontaminací a UV slunečními paprsky. Vaše vozidlo bude chráněno před všemi vlivy při jízdě. Vosk Legend Paste Wax je vylepšen technologií Dynamic Shine, která vytváří vylepšený lesk na všech barvách. Zažijte Legend Paste Wax, světově nejkvalitnější pastový vosk. Cílem je dokonalost.

 Legend Paste Wax je skutečnou definicí luxusu.  Je navržen světově proslulou detailingovou legendou Gregem Mastersonem. Prémiový karnaubský vosk je ručně vyráběný v Kalifornii a používá vzácné a exotické přísady k vytvoření jedinečného lesku, který získává ocenění po celém světě. Věříme, že ruční pastový vosk přináší nejvyšší kvalitu výsledků při jakékoli detailingové práci. Ze zdroje naší prvotřídní karnauby z Brazílie jsme vytvořili náš Legend Paste Wax. Greg Masterson si osobně vybírá ty nejčistší karnaubské palmy, které jsou řádně pěstovány a připraveny ke sklizni. Vosk Legend Paste Wax je vytvořen pomocí technik ctěných časem, vyvinutých mixéry vosků rodiny Mastersonů před více než 50 lety. Exkluzivní pastový vosk je vytvořen pomocí metod vintage míchání, které vytvářejí klasický pastový vosk, o kterém sběratelé a nadšenci roky sní.

 


Legend Paste Wax se mísí pomocí sedmistupňového čisticího procesu, abychom vytvořili čistě bílou karnaubu odstraněním nečistot z vosku. Jakmile je rafinován, smícháme brazilskou karnaubu s mandlovým extraktem, broskvemi, vanilkou a přírodními oleji, aby se vosk naplnil přírodní esencí, která dodává nádhernou záři a lesk. Do receptury přidáváme vzácný extrakt z montanského vosku, abychom vytvořili sílu a strukturu vosku. Montanový olej se vyrábí ze starých uhlíkových extraktů, které se na Zemi vytvářely v pravěku. Voskový extrakt z Montanu vytváří jedinečnou sílu a spojení pastové voskové směsi a dodává vozidlu tvrdou skořápku a zesílený lesk. Kombinace vyčištěné brazilské karnauby, extraktu z montanu a přírodních éterických olejů vytváří brilantní lesk, který zapůsobí na oči. Do vosku jsme vložili dynamické lesklé technologie polymerů, abychom vytvořili klasický lesk s pokroky v současnosti. Naše technologie Dynamic Shine Technology používá inovativní prvky, které vylepšují všechny barvy, včetně metalického, individuálního a perleťového lakování. Vytváří dominantní odraz barev do oka a dodává brilantní lesk.

 Masterson´s Legend Paste Wax je skutečná definice dokonalosti. Ručně vyráběný vosk se snadno používá a vytváří odolnou vrstvu ochrany proti vodním skvrnám, UV slunečním paprskům, kontaminaci, dehtu, stromovým mízám a mnoha dalším. Perfektní výběr pro všechna luxusní a exotická vozidla, která vyžadují nejvyšší kvalitu karnaubského vosku pro vynikající lesk s odolnou ochranou. Masterson´s Legend Paste Wax kombinuje tradiční techniky míchání pastového vosku, staré uhlíkové extrakty a esenciální vzácné oleje a vytváří tak světově proslulý detailingový vosk pro nadšence, kteří požadují to nejlepší. Jednoduše umyjte vozidlo, naneste 2 vrstvy Legend Paste Wax a obdivujte skutečnou brilanci. Zažijte nejlepší pastový vosk na světě s Masterson´s Legend Paste Wax.

 

 

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: