O Masterson's

 

 

Masterson's Car Care vyrábí prémiové detailingové produkty pro profesionály a nadšence. Od roku 1947 se rodina Mastersonů věnuje ručně vyráběným potřebám pro prvotřídní péči o automobil. Věří, že vytvoření celosvětově oblíbené značky dosáhnou použitím těch nejlepších ingrediencí. Tato rodina se věnuje tvorbě detailingových produktů pro vítěze car show po celém světě. Masterson's Car Care navrhuje kvalitní vosky, leštidla a čisticí prostředky pro dosažení dokonalosti vašeho automobilu.

 

Za značkou především stojí Gregory Masterson, přední světový detailer, tvůrce produktů, inovátor a školitel detailerů a prodejců po celém světě. Grega zná i většina českých detailingových nadšenců z jeho videií pro značku Chemical Guys, kde za 5 let působení vytvořil online video školící systém a výukové programy o detailingových produktech a postupech. Školil velkoobchodníky, zákazníky, distributory a zaměstnance ve 47 zemích a z jeho videí se detailing učí tisíce nadšenců po celém světě. Před tím působil 3 roky ve SMARTWAX, kde spoluvytvořil vzdělávací systém Smart Detailing University.

 

Od roku 2004 do současnosti se Greg Masterson věnuje vytvoření produktové řady Masterson's Car Care. Tvoří inovativní potřeby pro péči o automobil prodávané ve více než 50 zemích po celém světě. Již pod značkou Masterson's Car Care školí a tvoří inspirativní online produktová a výuková videa.

 

 

Originální web Masterson's Car Care: https://www.mastersonswax.com/

Originální YouTube kanál: https://www.youtube.com/channel/UC6_H43dXxl665PZIdOsQAbw

Originální Facebook: https://www.facebook.com/mastersonscarcare/

 

 

 

 Zajímá vás, kdo je distributorem Masterson's Car Care v České republice? ČTĚTE ZDE

 

Nebo se podíváte do nabídky TOP produktů pro péči o auto? PAK PŘEJDĚTE SEM

Záznamy nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení