O Masterson's

 

 

Masterson's Car Care vyrábí prémiové detailingové produkty pro profesionály a nadšence. Od roku 1947 se rodina Mastersonů věnuje ručně vyráběným potřebám pro prvotřídní péči o automobil. Věří, že vytvoření celosvětově oblíbené značky dosáhnou použitím těch nejlepších ingrediencí. Tato rodina se věnuje tvorbě detailingových produktů pro vítěze car show po celém světě. Masterson's Car Care navrhuje kvalitní vosky, leštidla a čisticí prostředky pro dosažení dokonalosti vašeho automobilu.

 

Za značkou především stojí Gregory Masterson, přední světový detailer, tvůrce produktů, inovátor a školitel detailerů a prodejců po celém světě. Grega zná i většina českých detailingových nadšenců z jeho videií pro značku Chemical Guys, kde za 5 let působení vytvořil online video školící systém a výukové programy o detailingových produktech a postupech. Školil velkoobchodníky, zákazníky, distributory a zaměstnance ve 47 zemích a z jeho videí se detailing učí tisíce nadšenců po celém světě. Před tím působil 3 roky ve SMARTWAX, kde spoluvytvořil vzdělávací systém Smart Detailing University.

 

Od roku 2004 do současnosti se Greg Masterson věnuje vytvoření produktové řady Masterson's Car Care. Tvoří inovativní potřeby pro péči o automobil prodávané ve více než 50 zemích po celém světě. Již pod značkou Masterson's Car Care školí a tvoří inspirativní online produktová a výuková videa.

 

 

Originální web Masterson's Car Care: https://www.mastersonswax.com/

Originální YouTube kanál: https://www.youtube.com/channel/UC6_H43dXxl665PZIdOsQAbw

Originální Facebook: https://www.facebook.com/mastersonscarcare/

 

 

 

 Zajímá vás, kdo je distributorem Masterson's Car Care v České republice? ČTĚTE ZDE

 

Nebo se podíváte do nabídky TOP produktů pro péči o auto? PAK PŘEJDĚTE SEM

Záznamy nebyly nalezeny...

Zpět do obchodu